Soyunma Dolapları : Profilli Sistem

Tamamı compact laminat soyunma dolapları yüksek maliyeti ve aşırı ağır olmasından kaynaklı taşıma esnasında yaşanabilen sıkıntılar nedeniyle çok nadir tercih edilmekteydi. Tasarımı firmamıza ait olan alüminyum profil sisteminin dayanımını esas alarak ürettiğimiz dolap sisteminde alışılagelmiş tas menteşeler yerine firmamızın tasarımı ve üretimi olan 304 kalite paslanmaz çelik menteşeler kullanılmaktadır. Profilli dolap düşürülmüş olan maliyeti, sağlamlığı, estetiği ve taşınabilir ağırlıkta olması gibi başlıca özellikleri ile son yıllarda üretim portföyümüzdeki en çok tercih edilen sistemdir. Gövdesi MDFLam olan dolaplarda üretilen tüm soyunma dolapları profilli dolap sisteminde de üretilebilmektedir.

Profilli sistem için malzeme (panel) seçenekleri;
● Compact Laminat
● CDF (Compact Density Fibreboard)

SOYUNMA DOLAPLARINA GENEL BAKIŞ
Üretim portföyümüzdeki soyunma dolabı model ve ölçülerini, Türkiye ve Avrupa’daki mimarların projelerinde kullanmayı tercih ettiği soyunma dolabı tiplerini esas alarak belirledik. Soyunma dolabının model ve ölçülerini belirlerken projenizdeki kullanıcı profili, yoğunluğu ve soyunma odasının planını birlikte değerlendirerek sonuca varmanız kullanıcı memnuniyetini en üst düzeye taşıyacaktır. Müşterilerimizin çoğunluğunun portföyümüzdeki soyunma dolaplarından kullanmayı tercih etmesinin yanı sıra farklı model ve ölçülerde soyunma dolabı talep etmeleri durumunda teknik açıdan mümkün olduğu sürece
özel üretim de yapılabilmektedir. Üçüz, ikiz ve tekli modüller halinde üretebildiğimiz soyunma dolaplarında mümkün olduğunca üçüz modüller kullanıp sıra sonlarında ise zaruriyet mevcutsa ikiz veya tekli modül kullanmanız maliyetinizi düşürecektir.
Soyunma dolapları bağlantı sistemine göre
PROFİLLİ ve PROFİLSİZ olarak 2'ye ayrılır.
MERKEZ/FABRİKA - İstanbul
Tel: +90 216 311 11 23 Faks: +90 216 311 11 38

İÇ ANADOLU BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ - Ankara
Tel: +90 312 467 20 93 Faks: +90 312 467 20 94
TEKLİF ve BİLGİ TALEBİ İÇİN
bilgi@eskabin.com
13 yıldır sadece compact laminat, CDF ve akrilik panellerin kullanıldığı imalatları yaparak tamamlanan proje sayısı 20.000'e yaklaşmıştır.
Telif ve yayım hakkı; 2017 Es Kabin Yapı Sistemleri San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.